forum
Wiele wstydliwych rzeczy wydarzyło się na sali sejmowej podczas głosowania nad kandydaturą na sędziego TK. Musi się tym zająć prokuratura. - Pwiedziała w programie Forum Posłanka Urszula Augustyn
tarnowska tv mm
Materiał z Moto Dnia Kobiet - Mistrz Kierownicy w Spódnicy.
tak jest mm
Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej rekomendował Ewę Kopacz na stanowisko premiera. Kandydaturę marszałek Sejmu musi jednak zaakceptować prezydent. Jak mówiła Urszula Augustyn z PO, dopiero po spotkaniu Donalda Tuska z Bronisławem Komorowskim zostanie ogłoszone nazwisko nowego szefa rządu. 


Debiut cyklu Tarnowianie gotuja w Tarnovii. Posłanka przygotowała kurczaka "indyjska rozkosz".
rozm
O pacie w sprawie Trybunału Konstytucyjnego oraz społecznym projekcie  ustawy zaostrzającej prawo aborcyjne w Polsce rozmawiała Posłanka Urszula Augustyn w studiu Polsat News 2.
tak jest mm
Rozmowa o sprawie Nowaka i aferze madryckiej.
tarnowska tv mm
Rozmowa o Karcie Nauczyciela, darmowym podręczniku do klasy pierwszej oraz aferze podsłuchowej.


Za co Posłanka Urszula Augustyn kocha Tarnów?
b3
Spór o Trybunał Konstytucyjny. Czy kompromis jest jeszcze możliwy? O tym w "To był dzień" Marek Kacprzak porozmawia z Marzeną Machałek z PiS, Urszulą Augustyn z Platformy, Joanną Schmidt z Nowoczesnej oraz Jackiem Wilkiem z Ruchu Kukiz'15.
forum

O zamieszaniu wokół ogłoszenia wyników pierwszej tury wyborów samorządowych.
tvpinfo

"Odzyskanie zaufania społeczeństwa jest naszym obowiązkiem" - Urszula Augustyn w audycji Gość Poranka na antenie TVP info.


O przekształceniach w PGNiG, odwołaniu Prezesa Grupy Azoty oraz współpracy z prezydentem Ryszardem Ścigałą Z Moniką Ciepluchą na tarnowskiej kanapie
tvpinfo
– Prawo i Sprawiedliwość nie obiecywało zdemolowania polskiego państwa, dekompozycji Trybunału Konstytucyjnego. Wielu rzeczy nie obiecywało, a zrobiło skwapliwie i zdążyło – mówi Urszula Augustyn o 100 dniach rządu Beaty Szydło.
forum
"Afera Madrycka" to wstyd dla całej klasy politycznej ...
tak jest mm
W Sejmie premier Donald Tusk zapowiedział wzrost emerytur i rent oraz zwiększenie ulg podatkowych na dzieci. - Komentarz Posłanki Urszuli Augustyn i Posła Zbigniewa Kuźmiuka z PiS.


Debata na antenie RDN Małopolska podczas kampanii wyborczej do Parlamentu RP w 2011r
tarnowska tv mm
Chaos czy dyktatura? Sytuacja w Sejmie RP VIII kadencji.
Jaka przyszłość Paltformy Obywatelskiej?
Zmiany w systemie edukacji wg PiS.
tvpinfo
"...Nie chciałabym, żeby ta dyskusja odbywała się w takim tonie – albo Sikorski to zrobi, albo jest złym marszałkiem..."
tarnowska tv mm
Urszula Augustyn, Krzysztof Janik i Michał Wojtkiewicz spotkali się na debacie w Tarnowskiej TV. Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy. 


Ula Augustyn, to taki poseł, który łatwo nie odpuszcza...
tak jest mm
Pierwsze pół roku rządów Ewy Kopacz podsumowują Urszula Augustyn (PO) i Mariusz Błaszczak (PiS).
tarnowska tv mm
Rozmowa o Pani Premier Ewie Kopacz i wyborach samorządowych.


Dla Tarnowskiej TV o doatkowych funduszach dla małopolskich kopalni.
facebook